Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як вплинуть на валютний ринок нещодавні пом’якшення НБУ

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: НБУ, дозвіл на валюту онлайн, курс долара

  Дозвіл НБУ для банків продавати населенню безготівкову валюту в обсязі 50 тисяч гривень на місяць призведе до того, що готівковий курс долара буде знижуватися та наближатися до офіційного 36,6 гривень.

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це в коментарі РБК-Україна сказав Юрій Крохмаль, керівник служби продажу казначейських продуктів АТ «Банк Авангард».

  Як зазначив експерт, нещодавні пом’якшення, що дали більше можливостей для онлайн купівлі валюти фізичними особами в банках, мають позитивно вплинути на ринок з точки зору множинності обмінних курсів.

  «В першу чергу, як зазначав сам Нацбанк, банки зможуть задовільнити ще більшу частину попиту з боку населення. Також більший обсяг валюти, куплений в банках, збільшить перетікання валюти до готівкового сегменту», — пояснив Крохмаль.

  На його думку, це матиме й балансуючий вплив на валютний ринок та допоможе модерувати різницю між безготівковим курсом долара (який прив’язаний до офіційного) та готівковим.

  Нагадаємо, Національний банк України з 29 серпня послабив обмеження щодо продажу банками безготівкової валюти населенню.
  Зокрема, НБУ дозволив банкам продавати населенню безготівкову валюту в розмірі 50 тисяч гривень без додаткових зобов’язань.

  Крім того, НБУ збільшив зі 100 тисяч гривень до 200 тисяч гривень щомісячний ліміт на купівлю безготівкової валюти з подальшим розміщенням на депозит від трьох місяців, після чого цю валюту можна зняти готівкою. Операції будуть проводитися за курсом, встановленим банками.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми