Фінанси. Гроші. Валюта, Бензин та енергетика, Нерухомість та земля, Сільське господарство та промисловість, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яку суму коштів спрямовано на відновлення України

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: відновлення, кошти

  Руйнування, які завдала країна-терористка Росія Україні, зараз оцінюються в $411 млрд . При цьому на відновлення було спрямовано поки що 60 млрд грн.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, виступаючи на Ялтинській європейській стратегії у Києві. Під час виступу глава Кабміну розповів про поновлення країни.

  "Ми маємо відновити все за принципом build back better, реалізовувати великі бізнес-проекти, проекти державно-приватного партнерства. І ми працюємо над цим, готуємо нашу державу до відновлення", – сказав прем'єр.

  Водночас на відновлення спрямовано 60 млрд грн . Кошти пішли на розмінування, відновлення житла людей, відновлення та захист критичної інфраструктури.

  Водночас Шмигаль наголосив, що за руйнування має заплатити РФ. Для цього Україна та міжнародні партнери готують спеціальний компенсаційний механізм, який дозволить отримати гроші, необхідні для українського відновлення.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми