Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як фінансуватимуть ЗСУ у 2024 році

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: держбюджет-2024, фінансування ЗСУ

  Друга за обсягами стаття видатків – купівля, ремонт та виробництво техніки та зброї.

  1754_photo_2023-03-01-13_12_18.jpeg (59.78 Kb)


  Проект державного бюджету України на 2024 рік, який Кабінет міністрів після затвердження передав на розгляд Верховної Ради, передбачає видатки на національну безпеку і оборону у сумі 1,69 трильйони гривень або 21,6% валового внутрішнього продукту. Про це йдеться у пояснювальній записці до проекту.

  Найбільшою статтею видатків є грошове забезпечення та заробітна плата (з нарахуваннями), яка складає 1,07 трильйони гривень, або 63% від усіх видатків на оборону у 2024 році.

  Ще 311 мільярдів передбачено на створення, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння та військової (спеціальної) техніки, 61 мільярд – на пально-мастильні матеріали, речове та інші види забезпечення, а 30 мільярдів – на продукти харчування.

  На медикаменти та перев’язувальні матеріали у наступному році планують направити 1,2 мільярди гривень, а на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 8,44 мільярди.

  Ще майже 63 мільярди гривень в проекті держбюджету проходять, як інші видатки на сектор безпеки та оборони.

  Проект Держбюджету-2024 – деталі
  Минулої п’ятниці, 15 вересня, уряд затвердив та направив на розгляд парламенту проект державного бюджету на 2024 рік. Дохідна частина проєкту Держбюджету-2024 складає 1,56 трильйонів гривень, що на 345 мільярдів більше у порівнянні з поточним роком. Видаткова частина складає 3,1 трильйони (+325 мільярдів до поточного року).

  Покривати дефіцит бюджету держава планує в основному за допомогою міжнародних пільгових кредитів та грантів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми