Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні різко зріс попит на іноземну валюту

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: попит на іноземну валюту, курс гривні

  Готівковий курс гривні продовжив слабшати минулого тижня — попит на іноземну валюту на роздрібному ринку знову зріс.

  8274_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Як йдеться у фінансовому тижневику інвестгрупи ICU, населення купило за 4 робочі дні безготівкової валюти на 21%, а готівкової - на 3% більше, порівняно з аналогічним періодом попереднього тижня.

  При цьому обсяги продажу валюти населенням зменшилися загалом на 2%. Відповідно на готівковому ринку курс гривні послабшав приблизно на 0,5% - до 37,6−38,4 грн/$.

  На міжбанківському ринку клієнти банків (юрособи) теж значно збільшили купівлю валюти. За чотири робочі дні вони придбали 1,3 млрд доларів, що на 32% більше, ніж за аналогічний період попереднього тижня.

  Водночас вони ще й зменшили продаж валюти на 15%. Унаслідок цього НБУ був змушений продати з резервів $873 млн валюти через інтервенції, що є найбільшим тижневим обсягом із початку року.

  «Очікування переходу до більш гнучкого курсоутворення стало причиною збільшеного попиту на валюту як на готівковому, так і міжбанківському ринках. Серед активних покупців могли бути аграрії, які поступово рухаються до завершення цьогорічного сезону та, схоже, прагнули заздалегідь сформувати запас коштів у валюті для фінансування весняно-польових робіт, поки НБУ не перейшов до гнучкого курсоутворення, а курс гривні не послабшав ще більше», — пояснили аналітики компанії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми