Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українські 2 копійки можуть дати своїм власникам великі гроші

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: старі українські монети

  Старі монети навіть найнижчих номіналів можуть дати своїм власникам великі гроші. Наприклад, за деякі різновиди українських 2 копійок колекціонери готові платити тисячі гривень.

  9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)


  Так, монету 1994 року різновиду 2(10 к.)АА можна продати, за даними фахівців ресурсу "Монети-ягідки" , за ціною від 4500 грн. Цю монету можна дізнатися по широкому канту аверсу (лицьовій стороні).

  "При карбуванні аверса монети використовувався штемпель від 10 копійок 1994 року. Широкий кант вийшов через те, що діаметр штемпелів для 10 копійок менше, ніж для 2 копійок. Різновид 2(10 к.)АА нумізмати часто називають "перепутування", - пояснюють спеціалісти.

  Також цінуються 2 копійки 1996 різновиду 1АА з алюмінію. Їх можна продати за 600–800 грн. А такі ж монети, але із немагнітної сталі – за 2800-5600 грн.

  "2 копійки 1996 року – монета, що входила до колекційного набору НБУ. Спочатку викарбували близько 2 тис. екземплярів з нержавіючої сталі, проте НБУ не дозволив включити ці монети до набору. Після цього викарбували монети з алюмінію, якими комплектували набори. 2 копійки 1996 р. . зустрічаються не тільки в наборах, їх неодноразово знаходили у зверненні», – розповідають нумізмати.

  За 2 копійки 2003 року можна отримати від 1800 грн 2200 грн. Нумізмати пояснюють: такі монети є рідкісними – їх карбували невеликим тиражем для річного набору НБУ.

  "Однак набір так і не випустили. А монети, найімовірніше, потрапили в обіг", – повідомляють фахівці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми