Фінанси. Гроші. Валюта, Бензин та енергетика, ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Соціальні норми призначення субсидії в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: субсидія, норми

  Якщо ви чи ваша сім'я хочете отримувати державну допомогу на оплату комунальних послуг, то маєте відповідати певним умовам. Також встановлено норми, в межах яких надається пільга на оплату послуг з постачання та розподілу електричної енергії.

  3646_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

  Про це повідомляє сайт ПФУ.

  Соціальні норми призначення субсидії

  Постачання електроенергії в будинках з газовими плитами за наявності централізованого постачання гарячої води — 70 кВт/год на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт/год на місяць на кожного іншого члена сім'ї, але не більше 190 кВт/г на місяць.

  Постачання електроенергії в будинках з електроплитами за наявності централізованого постачання гарячої води — 110 кВт/год на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт/год на місяць на кожного іншого члена сім'ї додому, але не більше 230 кВт/год на місяць.

  Постачання електроенергії в будинках без електроплит за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів — 100 кВт/год на місяць на сім'ю з однієї особи та додатково 30 кВт/год на місяць на кожного іншого члена сім'ї додому, але не більше 220 кВт/год на місяць.

  Послуга з постачання електричної енергії в селах та селищах міського типу для громадян, яким держава забезпечує безкоштовне освітлення житла — 30 кВт/год на місяць на людину.

  Хто отримає допомогу цього року

  Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону та розраховується:

  на неопалювальний сезон — з 1 травня по 30 вересня
  на опалювальний сезон — з 1 жовтня по 30 квітня
  На опалювальний період 2023−2024 розрахунок житлової субсидії буде здійснено в автоматичному режимі для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалюваний період 2023 року, і тим, у кого розмір субсидії становив 0,00 гривні.

  Тобто українцям, які вже отримують житлову субсидію або яким у літній період призначили нульову субсидію, додатково звертатися за виплатою не потрібно.

  При розрахунку житлової субсидії з жовтня 2023 року враховуються доходи членів домогосподарства за І та ІІ квартали 2023 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми