Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Український борщ": НБУ ввів до обігу пам'ятну монету

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: НБУ, нова монета

  Дизайн розробив Микола Кочубей.

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Національний банк України ввів до обігу пам'ятну монету "Український борщ" номіналом 10 гривень.

  Як повідомляється на сайті Нацбанку, її було введено в обіг 29 вересня. Срібна монета номіналом 10 гривень випущена тиражем 2500 штук, вона має діаметр 38,6 мм. Дизайн розробив заслужений художник Микола Кочубей, скульптор - Володимир Атаманчук.

  На аверсі монети розміщено малий Державний Герб, напис "Україна", а також рік карбування та номінал. У центрі зображено господиню під час приготування українського борщу на тлі печі, оздобленої орнаментом за трипільським мотивом. На реверсі монет зображено тарілку з борщем.

  Інші пам'ятні монети
  Нагадаємо, наприкінці вересня було введено у обіг монету, яку присвятили українським енергетикам. Вона має назву"Країна супергероїв. Дякуємо енергетикам!".

  До дня воєнної розвідки презентували пам'ятну монету на честь українських розвідників, а до Дня Незалежності центральні банки України та Польщі ввели в обіг монети з набору "Дружба та братство - найбільше багатство".

  Також нагадаємо, що влітку було представлено монету, на реверсі якої зобразили американський зенітно-ракетний комплекс Patriot.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми