Фінанси. Гроші. Валюта, ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кому з українців можуть скасувати субсидію: пояснення ПФУ

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: субсидія

  Деякі українці у 2023 році можуть втратити житлову субсидію. Це може статися у разі заборгованості, що виникла в період 3 місяців та перевищує 680 грн .

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це розповіла директор департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в ефірі "Суспільного". Вона зазначила, що субсидію можуть скасувати, якщо мешканці мають заборгованість.

  "Якщо заборгованість виникла у період трьох місяців, перевищує 680 грн і не погашена", - наголосила вона. У цьому випадку Пенсійний фонд не призначає субсидію доти, доки людина не укладе договір про реструктуризацію або не погасить заборгованість .

  Зазначимо, згідно з рішенням уряду субсидія призначається, якщо витрати на комуналку перевищують 15% середньомісячного сукупного доходу сім'ї до завершення військового стану та протягом 1 місяця після його скасування. Розмір субсидії у неопалювальний сезон становить у середньому від 350 до 400 грн.

  Нагадаємо, в Україні внутрішньо переміщені особи (ВПО), які не зареєстровані, але фактично проживають у житловому приміщенні без укладання договору оренди, можуть отримувати субсидію . Заявку на оформлення можна оформити у електронному вигляді.

  Для отримання грошей до заяви про призначення субсидії необхідно додати документи, що підтверджують проживання за фактичною адресою домогосподарства (довідка про взяття на облік усередині переміщеної особи).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми