Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Клієни Привату не можуть перевести в готівку долари

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ПриватБанк, валюта

  Клієнти державного ПриватБанку скаржаться на неможливість перевести в готівку долари. ПриватБанк рекомендує ним користуватися передзамовленням валюти. Однак у такому разі потрібно брати не менше 300 доларів за раз, причому люди кажуть, що їм все одно видають "старі долари".

  5093_2477751.jpg (87.79 Kb)


  Про це пишуть клієнти банку на його сторінці у Facebook . Так, Юлія К. нарікала, що не змогла зняти 100 доларів.

  "Хотіла зняти 100 доларів зі свого рахунку, виявилося, що у відділенні взагалі немає доларів! Ні 50, ні 100 – ні! Замовити можна лише від 300, а щоб зняти меншу суму – цитую: "потрібно приходити на касу і питати – чи є готівка чи ні". Тобто сьогодні я вистояла чергу просто так!" - Написала клієнтка.

  На це представники банку зазначили, що без попереднього замовлення валюту можна отримати, лише якщо вона є у касі. При цьому клієнтці підказали, що вона може звернутись до інших відділень.

  "Валюту зазвичай клієнти замовляють попередньо. У живій черзі кошти видають за наявністю їх у касі, оскільки раніше інші клієнти також можуть звертатися для купівлі валюти і її фактично на момент звернення може не бути в касі", - додали в банку.

  Інші клієнти в тій же галузі обговорення підтвердили, що теж стикалися з проблемами при отриманні готівки. При цьому вони також повідомили, що їм видають "старі долари" навіть на замовлення.

  Як уже пояснювали у "Приваті" раніше, банк видає виключно ті доларові купюри, які мають прийматись у населення за правилами НБУ. Так, усі банкноти без ознак підробки чи значного ушкодження придатні для операцій як купівлі, і продажу, без обмежень року випуску банкнот іноземної валюти та його номіналу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми