Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні офіційний курс долара знизився до мінімуму за 15 місяців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс долара

  В Україні офіційний курс долара знизився до мінімуму за 15 місяців. Станом на 1 листопада Національний банк (НБУ) встановив вартість американської валюти на рівні 36,28 грн/дол .

  5093_2477751.jpg (87.79 Kb)

  Останній раз офіційний курс долара нижче за цю позначку українці бачили в липні-2022 , коли фіксований курс становив 29,35 грн. Про це свідчать дані НБУ .

  Відповідно, це найнижчий офіційний курс долара з моменту скасування фіксованого курсу Нацбанком у жовтні-2023. Так, порівняно з курсом на 31 жовтня офіційна вартість долара 1 листопада знижується на 8,5 копійки.

  На міжбанку за підсумками валютних торгів 31 жовтня курс долара знизився на 9 копійок. Вартість валюти у купівлі встановилася на рівні 36,24 грн/дол., у продажу – 36,26 грн/дол.

  Готівковий курс у банківських обмінниках помітно вищий. 31 жовтня він становить 37,5/38 грн/дол. (купівля/продаж), проте 1 листопада може знизитись на тлі падіння офіційної ціни долара.

  Втім, експерти вважають, що на українців з листопада можуть чекати активніші коливання курсу долара. Однак, за прогнозами банкірів, вартість готівкової американської валюти однозначно не підніметься вищою за 39 грн.

  "Поточні курси залежатимуть саме від тактики Нацбанку, який може дати трохи більше курсової свободи на міжбанку... Можна з певними застереженнями очікувати, що саме наступного місяця амплітуда коливань стане помітнішою ", - розповів начальник відділу казначейства Глобус Банку Тарас OBOZ.UA Лісовий.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми