Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У сфері азартних ігор відбудуться великі зміни: законопроект схвалено

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: азартні ігри, нові правила

  В Україні збираються змінити правила видачі ліцензій на організацію та проведення азартних ігор. Робиться це для того, щоб перекрити лазівки для порушення чинного законодавства у цій сфері.

  8746_people-playing-poker-3279691-e1594721309650.jpg (40.41 Kb)

  Відповідний законопроект №10101 2 листопада 22 голосами схвалив комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Про це повідомив голова комітету Данило Гетьманцев .

  За його словами, документ передбачає декілька важливих змін. Зокрема, це:

  запобігання повернення ринку азартних ігор компаній, які з початку воєнного стану не сплачували за ліцензії ;
  встановлення додаткових вимог до ліцензіатів та підстав для анулювання ліцензій;
  збільшення та обов'язковість плати за ліцензії на лотереї до моменту отримання нових ліцензій (зараз відсутність ліцензійних умов стала зручною підставою не сплачувати).
  Як додав перший заступник голови профільного комітету Ярослав Железняк , законопроектом також уточнюються норми щодо контрольних закупівель КРАЇЛ (Комісії з регулювання азартних ігор). "Щоб вони реально могли їх здійснювати", – наголосив нардеп.

  Крім того, із законодавства збираються усунути норму, що для ліцензії обов'язково мати досвід роботи саме в Україні. За словами Железняка, її колись пролобіювали під себе деякі оператори лотерей.

  "Головним завданням цього законопроекту насамперед можна назвати вдосконалення ліцензування у сфері організації та проведення азартних ігор та державних лотерей з метою недопущення зловживань положеннями чинного законодавства", – пояснив Гетьманцев.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми