Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Курс долара в Україні можуть змінити

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: курс валют, прогноз

  У другій половині листопада аналітики прогнозують, що буде розширено межі курсових коливань.

  9998_2.jpg (63. Kb)

  Деякий час курс долара в Україні тримався майже на одному рівні, тобто не відбувалось великих коливань. Але, за словами експерта, у другій половині листопада є шанс, що на ринку відбудуться зміни.

  Як сказав начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий для OBOZ.UA, наразі НБУ не збирається змінювати тактику поведінки на валютному ринку. Тобто, інтервенції банку (Інтервенція — вплив НБУ на валютний ринок шляхом продажу або закупівлі банком великих партій іноземної валюти. — Ред.), що дають змогу покривати попит, продовжаться надалі.

  У другій половині цього місяця, за словами Лєсового, українцям варто готуватись до ймовірних змін.

  «Звичайно, ми припускаємо, що невдовзі (вже з другої половини місяця) регулятор може дати ще більше свободи безготівковому ринку, розширивши межі можливих коливань. Однак навряд це станеться прямо зараз», — вважає експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми