Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який курс долара в банках України сьогодні

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс валют

  Продати долар можна в середньому за курсом 37,30 грн, євро – 39,90 грн.

  9998_2.jpg (63. Kb)


  Готівковий курс гривні до долара в банках України сьогодні, 7 листопада, залишився на попередньому рівні – 37,80 грн за долар в середньому. Продати американську валюту в банках сьогодні можна в середньому за курсом 37,30 грн за долар.

  Щодо євро середній курс гривні сьогодні також не змінився і становить 40,50 грн за євро. Продати євро можна в середньому за курсом 39,90 грн за євро.

  Середній курс у валютних обмінниках Києва сьогодні становить 37,60 грн/дол. (продати долар можна за 37,50 грн), євро – 40,30 грн/євро (курс продажу – 40,10 грн/євро).

  Курс валют в Україні
  Національний банк України на вівторок, 7 листопада, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 36,04 грн/дол., тобто гривня зміцнилася на 13 копійок порівняно з учорашнім офіційним курсом. Офіційний курс гривні до євро на вівторок встановлений на рівні 38,72 грн/євро, тобто гривня зміцнилася на 1 копійку.

  За прогнозом директора департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку" Ганни Золотько, курс долара в Україні до кінця поточного тижня перебуватиме в межах 37,5 - 37,9 грн/дол. На її думку, цього тижня відбудеться поступове уповільнення тенденцій подальшого зміцнення гривні, а в безготівковому сегменті, ймовірно, у найближчі 5 днів буде спостерігатися корекція курсу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми