Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"ПриватБанк" сьогодні оновив валютні курси

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс валют

  Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" становить 37,45 грн, євро - 40,65 грн.

  9998_2.jpg (63. Kb)


  Курс готівкового долара до гривні у "ПриватБанку" сьогодні, 13 листопада, залишився на рівні попереднього показника – 37,50 грн за долар.

  Курс готівкового євро у фінустанові сьогодні також не змінився і становить 40,40 грн за євро. Продати американську валюту в банку можна за курсом 37,00 грн, євро - за курсом 39,40 грн за одиницю іноземної валюти.

  Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" незмінний і становить 37,45 грн. Курс євро при оплаті карткою сьогодні подорожчав на 16 копійок і складає 40,65 грн.

  Курс валют в Україні
  Середній курс у валютних обмінниках Києва сьогодні становить 37,73 грн/дол. (продати долар можна за 37,64 грн), євро – 40,34 грн/євро (курс продажу – 40,20 грн/євро).

  Цього тижня ситуація на валютному ринку мало чим відрізнятиметься від тижня попереднього: на міжбанку можливі незначні коливання курсів валют залежно від рівня попиту та пропозиції, а також від обсягів валютних інтервенцій регулятора, прогнозує начальник департаменту казначейства "Глобус Банку" Тарас Лєсовий.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми