Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Курс валют в Україні в останній день місяця

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс валют

  Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" становить 37,45 грн, євро - 41,32 грн.

  9998_2.jpg (63. Kb)


  Курс долара до гривні у "ПриватБанку" сьогодні, 30 листопада, залишився на попередньому рівні – 37,35 грн за долар. Курс євро у фінустанові сьогодні також не змінився і становить 41,00 грн за євро.

  Продати американську валюту в банку можна за курсом 36,85 грн, євро - за курсом 40,00 грн за одиницю іноземної валюти.

  Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" незмінний і становить 37,45 грн. Курс євро при оплаті карткою також залишився на вчорашньому рівні - 41,32 грн.

  Курс валют в Україні
  Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 30 листопада, готівковий курс долара до гривні в банках України залишився на попередньому рівні – 37,70 грн за долар в середньому. Курс євро щодо гривні сьогодні подорожчав на 2 копійки і становить 41,12 грн за євро.

  Середній курс долара у валютних обмінниках Києва сьогодні не змінювався і становить 37,55 грн/дол. (продати долар можна за 37,45 грн). Євро також залишився на попередньому рівні - 41,00 грн/євро (курс продажу – 40,85 грн/євро).

  Президент України Володимир Зеленський 28 листопада підписав закон про державний бюджет України на 2024 рік. У законі припущення щодо курсу долара до гривні визначено на рівні 40,7 грн за долар у середньому за рік (проти 41,4 грн за дол. у першому читанні законопроекту).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми