Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк почав блокувати рахунки клієнтів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк, блокування рахунку

  Клієнту ПриватБанка заблокували рахунки після того, як він вивів кошти з криптовалютної біржи. Банк запідозрив шахрайські дії, тепер відновити рахунок можуть тільки після розслідування поліцією чи за рішенням суду.

  5940_62bab32204461.jpg (44.18 Kb)

  Про це йдеться в скарзі клієнта на спеціалізованому форумі Мінфін. "24.11 продав свої активи через binance, мною був відкритий ордер на суму 50.000 грн. Контрагент попередив, що оплата буде від третьої особи, підозр щодо цієї операції у мене не виникло на той момент, хоча торгував із цим контрагентом вперше. Увечері цього дня мені заморозили карту, і просили походження коштів", – написав клієнт.

  Йому зателефонували з департаменту фінансового моніторингу ПриватБанку і повідомили про підозру в шахрайстві. Також відомо про те, що на нього подали заяву в поліцію. В банку попросили оплатити заборгованість по кредитному ліміту, щоб розглянути мою заявку на розблокування карти і перегляд справи.

  "Сподіваюся на перегляд моєї справи, і з’ясування обставин чому мої карти та гроші без явної причини заблоковані. Та розморожування моїх активів", – зазначив клієнт. У відповідь в ПриватБанку заявили:

  "За результатом перевірки бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Наразі банк змушений обмежити ваш рахунок. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду".

  У "Приваті" пояснили, що будь-який платіж, який проводиться з картки ПриватБанку, може потрапити під перевірку. "З метою забезпечення безпеки операцій у мережі та захисту коштів на рахунках ми проводимо додаткову перевірку. Це звичайна стандартна процедура, яку ми вибірково здійснюємо з метою недопущення різноманітних ризиків", – пояснили в банку.

  Ще один клієнт ПриватБанку розповів, що його рахунки заблокували через те, що він не помітив повідомлення та не підтвердив джерела свого доходу. "При цьому для повернення коштів мені потрібно з'явитися у відділення та принести список документів, який банк надіслав за місцем реєстрації. У цьому випадку виникає дві проблеми: 1. Місце моєї реєстрації на окупованій території. 2. Я перебуваю за кордоном і з'явитись у найближчому майбутньому не можу", – йдеться у повідомленні.

  У "Приваті" зазначили, що рахунок клієнта заблокували через те, що він не пройшов фінансового моніторингу. "У разі розірвання ділових відносин клієнту надається можливість переведення залишків у інший банк. Додатково вам буде надіслана офіційна відповідь з цього питання", – зазначили у банку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми