Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що чекає Bitcoin у 2024-му

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: криптовалюта, біткоїн

  Загальна ринкова капіталізація криптовалют показала зростання на 11% протягом місяця, що було спричинене активною ринковою динамікою, яка була особливо помітною у першій половині листопада, після чого ринок увійшов у період коливань.

  0036_22.jpg (96.22 Kb)


  У цьому контексті два ключові гравці - SOL і LINK — виокремились, продемонструвавши найбільші злети серед десяти провідних криптовалют. Зокрема, SOL збільшилась на 69%, в той час, як LINK на 29%. Ці зростання відбилися на значному інституційному інтересі, що видно з цін на GSOL та GLINK, які досягли відповідно 800% і 200%.

  Варто відзначити, що комісії за транзакції в Bitcoin перевищили аналогічні показники Ethereum, показуючи найбільшу різницю за останні два роки, що свідчить про відновлення інтересу до протоколу Ordinals і зростаючу активність на Bitcoin.

  «Зараз для криптовалютного ринку знову настає історичний момент, на який усі чекали з травня 2022 року. Bitcoin подолав свій ATH (all time high). Востаннє вище за відмітку $42 тис. Bitcoin торгувався в квітні 2022 року. На тлі зростання першої криптовалюти її ринкова капіталізація досягла $809,6 млрд (за даними CoinMarketCap). Зростання Bitcoin з початку 2023 року склало 140%, що безумовно позначилося на настроях на ринку криптовалют», — коментує зростання BTC голова регіонів Центральної і Східної Європи (CEE) та Центральної Азії Binance Кирило Хом’яков.

  Загальна ринкова капіталізація всього ринку криптовалют досягла піка в 1,54 трильйона доларів у 2023 році, багато в чому через потенційне схвалення Bitcoin ETF і ймовірне зниження ставок Федеральною резервною системою США, що очікується в 2024 році.

  За словами Хом’якова, ряд аналітиків оцінюють потенціал Bitcoin на рівні $100K у 2024 році, і всі як один пов’язують це зростання з ETF. Вся індустрія цифрових активів стежить за заявками, поданими такими гігантами, як BlackRock Inc., очікуючи на появу перших біткойн-ETF в США.

  «Говорячи про технічні чинники, то згідно з аналізом, наступний супротив Bitcoin буде на рівні $42 330, враховуючи збереження бичачого тренду, незважаючи на відносно низький відкритий інтерес (OI). Деякі аналітики припускають, що біткойн може досягти 60 000 доларів до наступного зниження вдвічі у квітні 2024 року.

  Підсумовуючи, можна сміливо сказати, що поточні ринкові умови сигналізують про сильний потенціал колосального зростання криптовалют у 2024 році. Чекаючи на біткойн-ETF, ми бачимо підвищений ентузіазм ринку, який потенційно може підняти біткойн і весь ринок криптовалют на нові висоти. Але, як і у разі будь-яких інвестицій, ми рекомендуємо дотримуватися правил DYOR (do your own research), перш ніж інвестувати в криптовалюти", — зазначає представник Binance.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми