Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк блокує доступ до рахунку без пояснення причини

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: блокування рахунку, ПриватБанк

  ПриватБанк блокує рахунки клієнтів, які здійснюють підозрілі операції. При цьому клієнту не пояснюють причини. Серед поширених випадків: блокування рахунку після отримання переказу з криптобіржі, блокування після ігнорування повідомлення про необхідність надати документи для підтвердження легальності переказу або оновлення даних.

  7635_79_pb.jpg (63.4 Kb)

  "Банк заблокував доступ до рахунку без пояснення причини блокування. Звернулась до відділення банку, працівники не компетентні, нічого не змогли пояснити. Банк не просив жодних доказів, не приймає заяву. Я розчарована банком і його працівниками", – йдеться в скарзі клієнтки на спеціалізованому форумі "Мінфін".

  У ПриватБанку пояснили: всі заходи здійснюються відповідно до внутрішніх процедур і відповідають вимогам, які стосуються безпеки та дотримання правил фінансового моніторингу в Україні.

  "Банк як суб’єкт первинного фінансового моніторингу зобов’язаний вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення", – пояснили в "Приваті".

  Як перевіряють українців

  Кожен банк має знати свого клієнта. Під час оформлення рахунку клієнт заповнює анкету: вказує своє майнове становище, розмір зарплати, додаткові доходи тощо. Потім діє ризикоорієнтований підхід. Обов'язково повинні перевіряти:

  операції з перевищенням суми 400 тис. грн;
  операції з громадськими діячами (депутатами всіх рівнів, чиновниками);
  фізосіб-підприємців ("ФОП"), які зареєстровані за останні три місяці;
  тих, хто часто робить перекази за кордоном, обмінює банкноти.
  Проте запідозрити порушення та заблокувати можуть практично будь-який переказ. Якщо зарплата клієнта, наприклад, становить 10 тис. грн на місяць, а він щодня переказує (або отримує) тисячі гривень, банк може вважати такі операції сумнівними.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми