Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк оновив правила з обміну валюти: що змінилося

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк, обмін валют

  В Україні послугу інкасо розповсюдили на всі відділення ПриватБанку. Банкноти, що мають ознаки значного зносу, можуть бути обмінені в "Приваті". Банк відправляє кошти в банк-корреспондент за кордоном (інкасо), а зі свого клієнта бере плату в розмірі 10%.

  7635_79_pb.jpg (63.4 Kb)

  Додатково також треба заплатити за перевірку купюри на справжність. "Це вже касир може вирішувати. Якщо купюра в такому стані, що не зрозуміло одразу, чи вона справжня, то треба окремо платити за перевірку. Це 50 коп. за купюру, але не менше 100 грн", – розповіли в ПриватБанку. Тобто, якщо вам треба перевірити на справжність одну купюру, ви заплатите 100 грн. Також за перевірку 200 купюр треба буде заплатити 100 грн. А за кожну наступну купюру (починаючи з 201-ї) треба доплачувати по 50 копійок.

  На інкасо мають приймати банкноти, які розірвано (розрізано) на частини; з пошкодженими елементами дизайну та захисту (видалено цифрові або текстові позначення номіналу, зображення портрета, оптично змінні елементи захисту, захисні стрічки); зі зміненим первісним кольором паперу та/або зображень.

  Всі інші купюри банки та обмінники мають приймати без додаткової плати. Послугу інкасо в Україні пропонують не тільки в ПриватБанку.

  Якщо для інкасо обрати Райффайзен, то заплатити з 1000 доларів доведеться 70 доларів комісії за обмін та 10 грн за перевірку купюр. Так, Райффайзен на своєму сайті стверджує, що розмір комісії за обмін банкнот (миттєве інкасо) становить усього 7% від суми. Додатково треба заплатити 0,35-1 грн за кожну купюру, якщо вам треба встановити платоспроможність купюри перед тим, як відправляти її на обмін.

  У MTB-Bank на своєму сайті вартість послуг інкасо не вказали. Проте в розмові розповіли: комісія становить 20%, а за перевірку кожної банкноти треба заплатити 30 коп. (мінімальна сума – 20 грн). Тобто за перевірку та інкасо 1000 доларів довелося б заплатити 200 доларів комісії за інкасо та 20 грн за перевірку банкнот.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми