Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Пишний – найбільш високооплачуваний голова НБУ

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Пишний, декларація

  Голова Нацбанку Андрій Пишний щомісяця отримує понад 600 тис. грн зарплати та є одним із найбільш високооплачуваних державних менеджерів. Гонтарева на цій самій посаді ще кілька років тому отримувала майже вчетверо менше.

  75_7631a0b8dc139aecd9931c94fe5eb313-quality_75xresize_crop_1xallow_enlarge_0xw_740xh_400.jpg (27.68 Kb)

  Голова НБУ задекларував не тільки високу зарплату, але й показав борг, який дав своїй дружині, колекцію дорогих годинників та величезний незданий в експлуатацію маєток. Крім того, його дружина має спільний бізнес із дружиною колишнього голови "Укроборонпрому".

  Про те, що показав у своїй декларації Пишний, читайте в матеріалі OBOZ.UA.

  Рекордна зарплата, годинники та дружина: декларація голови НБУ

  Пишний – найбільш високооплачуваний голова НБУ. Наприклад, Валерія Гонтарева, згідно з її декларацією, заробляла близько 164 тис. грн. Яків Смолій щомісяця отримував 371,6 тис. грн. Андрій Пишний заробляє кожного місяця 628,9 тис. грн.

  У своїй декларації голова НБУ також вказав дружину Людмилу Пишну. Подружжя має квартири в Києві площею 164 та 249 квадратів. Також є чотири земельні ділянки та недобудований будинок (а насправді маєток) площею 891,7 квадрата в Лебедівці недалеко від Києва. Пишний, зважаючи на його декларацію, любить годинники. Він задекларував Audemars Piguet Royal Oak, Patek Philippe Nautilus, Audemars Piguet Edward. Його дружина володіє Audemars Piguet Royal Oak, Cartier Panthere, а також ювелірними виробами.

  У декларації є картини українських художників, зокрема Павла Макова, а також скульптури Назара Білика, Олексія Золотарьова. У гаражі голови НБУ та його дружини Mercedes-Benz S500 та Toyota Land Cruiser Twin Turbo 10. Його дружина минулого року найбільше заробила на держборгу. Мінфін як погашення ОВДП заплатив 7,3 млн грн. Ще 2,8 млн грн Пишна отримала від продажу майна, 1,5 млн грн – дохід від підприємницької діяльності.

  Андрій Пишний дав у борг своїй дружині 10,6 млн грн. Ще 15 мільйонів гривень Пишна отримала від Ларіни Котик. Ларіна Котик, ймовірно, пов'язана з колишнім однопартійцем Пишного.

  Чим володіє подружжя

  У дружини Пишного є корпоративні права в трьох компаніях: "Брайтшоу", "Планета РС Київ", "Фіднова". Компанія "Брайтшоу" займається радіомовленням та концертами. Востаннє бюджетні кошти вони отримували ще в 2019-му: на організацію патріотичного фестивалю в Донецькій області "Музика нас з'єднала". "Планета РС Київ" займається нерухомістю.

  Крім Пишної, серед власників також є Людмила Романова. Її чоловік – Роман Романов, колишній голова "Укроборонпрому". Видання Forbes повідомило про те, що зараз Романов будує бізнес неподалік лижного курорту Поконо, за понад 100 км від Нью-Йорка. "Виникло бажання реалізувати себе на такому величезному ринку, як США", – сказав він журналістам. Дружина Пишного стала бізнес-партнеркою Романової у вересні 2020-го. Саме тоді Пишний припинив свої повноваження в Ощадбанку.

  Ларіна Котик, яка дала в борг Пишній 15 млн грн, раніше була власницею "РІФ Гарантії Нерухомості". Зараз компанія належить Степану Кабацію. Він був членом Ради "Мукачівської райорганізації "Народного фронту". Тобто це ще один однопартієць Пишного.

  Пишний – один із найбагатших державних менеджерів. При цьому його зарплата зараз цілком відповідає рівню доходу, який був під час керування одним з найбільших банків – державним "Ощадом".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми