Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки коштуватиме обмін зношених доларів в ПриватБанку

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк, обмін валют

  Значно зношені чи пошкоджені купюри іноземної валюти – зокрема долари – почали обмінювати у всіх відділеннях ПриватБанку за принципом інкасо. Тобто за окрему плату.

  7635_79_pb.jpg (63.4 Kb)

  Як розповіли в самому банку, розмір комісії зафіксували на рівні 10% від обмінюваної суми. Також у касі можуть попросити сплатити за перевірку купюри на справжність. Однак лише в тому випадку, якщо купюра в такому стані, що не зрозуміло відразу, чи вона справжня.

  "Це 50 коп. за купюру. Але не менш ніж 100 грн [загалом]", – зазначили у банку.

  При цьому, розповіли у банку раніше, суму, що вийшла після обміну, зараховують на валютну картку клієнта. Для цього достатньо оформити віртуальну картку.

  Скільки коштуватиме обмін зношених доларів за принципом інкасо

  Комісія в 10% означає, що з будь-якої обмінюваної суми банк забирати собі десяту частину. Тобто якщо ви обмінюєте 1 000 доларів, доведеться віддати у вигляді комісії 100 доларів.

  А ось з перевіркою банкнот на справжність дещо складніше. Так:

  якщо вам потрібно перевірити одну купюру, ви сплатите 100 грн;
  за перевірку 200 купюр також потрібно буде заплатити 100 грн (0,5 грн х 200 = 100 грн), а за кожну наступну купюру (починаючи з 201-ї) потрібно, за правилами, доплачувати по 50 копійок.
  Які купюри обмінюють за принципом інкасо

  На інкасо мають приймати пошкоджені банкноти. Зокрема:

  розірвані (розрізані) на частини;
  з пошкодженими елементами дизайну та захисту (видалено цифрові або текстові позначення номіналу, зображення портрета, оптично змінні елементи захисту, захисні стрічки);
  зі зміненим первісним кольором паперу та/або зображень.
  Усі інші купюри мають приймати без додаткової плати.

  Скільки "звичайних" доларів можна купити в банках та обмінниках

  Загалом же раніше ж Нацбанк дозволив українцям купувати стільки готівкової іноземної валюти, в тому числі доларів, скільки їм потрібно. Причому, як у банках, так і в обмінниках. Нові правила діють з 1 грудня 2023 року.

  До цього ж купити можна було лише певну суму. Зокрема, обсяг можливого продажу готівкової валюти для кожного банку визначався як сума кількох складових, нагадав нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев. Зокрема, йшлося про:

  залишок готівкової валюти у банках станом на 13 квітня 2022 року;
  обсяг перевищення між купівлею-продажем готівкової валюти та 120% від обсягу купленої безготівкової валюти у населення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми