Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Хто з українських біженців отримає привілеї у Швеції

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Швеція, допомога, біженці

  У Швеції збільшать підтримку біженців з України. Уряд країни готується дозволити українцям отримувати шведський номер соціального страхування, що дасть доступ до багатьох послуг.

  6939_67744.jpg (.95 Kb)

  Про це повідомила міністерка міграції Марія Мальмер Стенергард.

  «Це означає, що вони отримають зовсім інший доступ до шведської системи охорони здоров’я, можливість отримати BankID, а також отримують право на значно вищу підтримку», — заявила вона.

  Міністерка зазначила, що українським біженцям необхідний повний доступ до навчання шведською мовою, до послуг служби зайнятості. Законопроект буде винесено на обговорення, і очікується, що він може набути чинності восени.

  Що зміниться.

  Раніше уряд критикували за виплати українським біженцям, які прибули до Швеції після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

  Якщо законопроект буде ухвалено, добова сума збільшиться із нинішніх 71 шведської крони (6,28 євро) до 308 шведських крон (27,26 євро). Це означатиме, що на місяць українські біженці отримуватимуть приблизно 818 євро.

  Хто з біженців отримає привілеї

  Закон спрямований на тих українців, які перебувають у Швеції понад рік і планують залишитися довше.

  Політики закликають уряд прийняти тимчасовий захід для збільшення фінансової підтримки українців до ухвалення закону.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми