Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Клієнти "ПриватБанку" можуть економити на деяких послугах

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк, послуги, економія коштів

  Клієнти "ПриватБанку" можуть заощаджувати на деяких популярних послугах. Так, якщо оформлювати деякі довідки через застосунок "Приват24", то можна зекономити 100 грн.

  2941_79_pb.jpg (63.4 Kb)

  Про це йдеться в матеріалі видання "Мінфін". Один із клієнтів написав, що хотів отримати довідку про фінансовий рахунок для казначейства для перерахування коштів за рішенням суду. Така послуга обійдеться у відділені банку у 100 грн, але її можна отримати безкоштовно через мобільний застосунок.

  "У відділенні ПриватБанку на мій запит дівчинка-оператор сказала, що видати таку довідку через відділення буде коштувати 100 гривень. Але є інший, дешевший шлях", — написав він.

  Так, треба зайти у "Приват24", обрати вкладку Сервіси-Довідки за рахунками. Там треба знайти необхідний рахунок та дані, які потрібні у довідці та зробити замовлення. За кілька секунд відповідна довідка буде готова і у розділі "Архів" її можна завантажити на пристрій чи відправити на електронну пошту.

  "З пристрою можна за мінімальні кошти роздрукувати довідку вдома, на роботі або в точці надання поліграфічних послуг. Я робив лише довідку про картковий рахунок, але там їх ще кілька видів і принцип, напевно, такий самий. Буду радий, якщо ці знання заощадять вам небагато ваших грошей", — зазначив клієнт.

  Представники ПриватБанку, коментуючи повідомлення, написали, що в мобільному застосунку Приват24 дійсно можна замовляти довідки безкоштовно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми