Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Санкції щодо рф ЄС продовжив на рік

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: санкції проти рф, ЄС

  Європейський Союз продовжив на рік - до 24 лютого 2025 року, обмежувальні заходи проти Російської Федерації, запроваджені у зв'язку з незаконною анексією українських територій у Херсонській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях. Про це йдеться в повідомленні Офіційного журналу ЄС.

  4535_1470475112_sankcii.jpg (59.73 Kb)

  Зокрема, ухвалено рішення продовжити до 24 лютого 2025 року чинність обмежувальних заходів, які були запроваджені у відповідь на незаконне визнання, окупацію чи анексію Російською Федерацією окремих територій України, що не контролюються офіційною українською владою.

  Йдеться про санкції, вперше запроваджені 23 лютого 2022 року у зв'язку з офіційним визнанням Росією окремих окупованих районів Донецької і Луганської областей, де контроль здійснювали бойовики "ДНР" і "ЛНР", як "незалежних утворень". Тоді російська влада заявила, що кордони так званих "ДНР" і "ЛНР" мають пролягати в цілих межах Донецької і Луганської областей України. У зв'язку з цим на окуповану частину Донбасу були введені додаткові російські збройні сили.

  Окрім того, йдеться про санкції, запроваджені 6 жовтня 2022 року у зв'язку з незаконною анексією, здійсненою Росією, стосовно Луганської, Донецької, Запорізької і Херсонської областей.

  Таким чином, в Євросоюзі на основі перегляду попередніх санкційних рішень вирішили, що поки незаконні дії РФ продовжують порушувати заборону на застосування сили, що є серйозним порушенням міжнародного права, доцільно зберегти в силі усі санкції і за необхідності схвалити додаткові заходи.

  У цьому зв'язку, обмежувальні заходи було продовжено до 24 лютого 2025 року.

  Санккції ЄС проти РФ - деталі
  23 лютого 2022 року в Євросоюзі запровадили санкції проти 351 депутата Державної думи РФ, які 15 лютого проголосували за визнання так званих "Л/ДНР". Також додатково ввели санкції проти 27 високопоставлених осіб і установ, які відіграли роль у підриві або загрозі територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України.

  Санкціями обмежено імпорт до Євросоюзу товарів, що походять з окупованої території, а також обмеження на інвестиції та торгівлю стосовно окремих економічних секторів, введено заборону на надання туристичних послуг. Також заборонено експорт з ЄС певних товарів та технологій.

  6 жовтня 2022 року в ЄС вирішили запровадити санкції проти 35 нових фізичних осіб та компаній, які залучені до війни, проведення фіктивного референдуму на окупованих територіях і пропаганди.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми