Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Канада розширила санкції проти рф

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: санкції проти рф, Канада

  Пані міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі оголосила про нові санкції проти 10 фізичних та 153 юридичних осіб. Всі ці особи – пов'язані зі злочинами РФ.

  4535_1470475112_sankcii.jpg (59.73 Kb)

  Як йдеться в офіційній заяві на сайті міністерства, Канада оголошує про ці санкції у координації з Великою Британією та США. Ці санкції зосереджені на сферах, які впливають на здатність російського уряду продовжувати незаконне та невиправдане вторгнення в Україну.

  "Ці санкції спрямовані проти фізичних та юридичних осіб, які підтримують російських військових через фінанси, логістику та ухилення від санкцій. Серед перелічених осіб – помічник президента Путіна, а також високопосадовці приватних і державних компаній, зареєстрованих у Росії та на Кіпрі. Ці особи та фірми, які вони очолюють, є вузлами прямої та опосередкованої підтримки загарбницької війни російського уряду проти України. Більшість суб'єктів, які потрапили під санкції, є частиною російського військово-промислового комплексу, надаючи Міністерству оборони Росії науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи, виробництво, ремонт та інші товари і послуг", – йдеться в повідомленні.

  Канада також оголошує про заборону на експорт до Росії визначених товарів, які можуть бути використані для виробництва зброї та обслуговування війни проти України. Заборона поширюється на вибухові речовини, в тому числі детонатори, які використовуються в гірничодобувній і будівельній промисловості. Заборона на експорт також включає додаткові 20 контрольованих товарів, які, як відомо, використовуються Росією для виробництва та виготовлення зброї.

  Заборона на експорт поширюється на всі вибухові речовини, включаючи детонатори, а також на визначені предмети зі списку, розробленого спільно з міжнародними партнерами Канади, які становлять підвищений ризик бути використаними російським урядом для зміцнення свого військово-промислового комплексу.

  З 2014 року Канада запровадила санкції проти понад 2900 фізичних та юридичних осіб у Росії, Білорусі, Україні та Молдові, які є співучасниками порушення суверенітету та територіальної цілісності України, а також грубих та систематичних порушень прав людини. Багато з цих санкцій були запроваджені в координації з союзниками та партнерами Канади.

  З січня 2022 року Канада виділила понад 9,7 мільярда доларів на фінансову, військову, гуманітарну допомогу, допомогу з розвитку та імміграції для України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми