Фінанси. Гроші. Валюта, Сільське господарство та промисловість, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні в 2024-му буде відновлено "велику приватизацію"

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: велика приватизація

    В Україні в 2024 році буде відновлено "велику приватизацію", в рамках якої держава збирається продати приватним інвесторам низку багатомільярдних підприємств. Зокрема, вугільні шахти.

    3414_630_360_16534692-615.jpg (156.07 Kb)

    Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Також приватизації підлягатимуть:

    Об'єднана гірничо-хімічна компанія;
    Одеський припортовий завод;
    Центренерго та ін.
    "Цього року очікуємо, що буде відновлено "велику приватизацію". Закликаємо інвесторів, зокрема, західних партнерів, подивитися на об'єкти. Інтерес дуже великий", – розповів глава уряду.

    Унікальний шанс для України

    Зі свого боку, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") зазначив: проведення "великої приватизації" саме зараз є "унікальним шансом" для України. Адже "ми у фокусі уваги, йдуть різноманітні міжнародні бізнес-заходи високого рівня".

    "Ми бачимо готовність іноземних компаній, які вже працюють в Україні, збільшувати свої інвестиції. А тих, яких ще немає в Україні – принаймні почати розглядати таку можливість", – пояснив нардеп.

    Україні потрібні гроші

    При цьому він наголосив: для України зараз дуже важливо провести "велику приватизацію". Причина проста – країні потрібні гроші на оборону.

    "Під час малої приватизації ми лише за три об'єкти у 2024 році (два "проєктні інститути", які вже давно для своїх галузей нічого не "проєктують" і одне держпідприємство з 17 складами на балансі) виручили понад 360 млн грн. В результаті продажу об'єктів великої приватизації можемо розраховувати на більше", – пояснив Гетманцев.

    Ба більше, зазначив він, в умовах "війни та дефіциту коштів" Україна більше не може дозволяти собі "тягар багатомільярдних активів", які насправді, за його словами, є пасивами, що:

    генерують дуже слабкі результати;
    позбавлені перспектив у разі збереження поточного стану справ.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми