Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У НАЗК прокоментували закриття реєстру спонсорів війни

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: НАЗК, реєстр спонсорів війни

  Національне агентство з питань запобігання корупції передає міжвідомчій робочій групі з питань реалізації державної санкційної політики інформацію, яка міститься у розділі "Міжнародні спонсори війни" порталу "Війна і санкції".

  7765_epkxg6-c4x3x50px50p-c4x3x50px50p-3777e73061db56344f897065dee6042a.jpg (40.29 Kb)

  Також Агентство підготує для передачі документальні матеріали, які стали підставою для внесення вказаних відомостей. Про це повідомив сайт НАЗК.

  "Крім того, забезпечено переадресацію користувачів зі сторінки "Міжнародні спонсори війни" на "Державний реєстр санкцій" для достовірного та єдиного інформування про офіційний перелік субʼєктів, щодо яких застосовано санкції в Україні", - сказали.

  НАЗК проінформувало Кабінет міністрів про те, що, крім розділу "Міжнародні спонсори війни", складовими частинами порталу "Війна і санкції" є такі розділи: "Компоненти у зброї", "Інструменти війни", "Кандидати на санкції", "Війна і мистецтво", "Війна і спорт", "Іноземці в російських компаніях", а також списки фізичних та юридичних осіб, щодо яких застосовано санкції, зокрема, країнами-партнерами.

  "Ведення зазначених реєстрів також потребує унормування та визначення державних органів, відповідальних за їх функціонування. Тому до вирішення цього питання доступ до цих розділів буде тимчасово закритий", - заявило відомство.

  19 березня Кабінет міністрів повідомив про засідання за участі послів Італії, Японії, Австрії, Франції, Угорщини, Туреччини, тимчасово повірені у справах посольств США, Бельгії, Фінляндії, Греції та представництва ЄС в Україні, представників посольств Великої Британії і Північної Ірландії, Канади, Німеччини і Китаю.

  В уряді заявили про численні звернення представників дипломатичного корпусу країн-партнерів з приводу відсутності нормативної бази для існування списку "Міжнародних спонсорів війни". Та, відповідно, негативний вплив цього списку на ухвалення важливих рішень для протидії російській агресії, сказали.

  Тепер користувачів зі сторінки "Міжнародні спонсори війни" на сайті НАЗК перенаправлятимуть на сторінку "Державний реєстр санкцій" на сайті Ради національної безпеки і оборони.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми