Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Financial Times дізнались причину затягування війни

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: війна, гроші, фінанси

  Вимоги запровадження додаткових обмежень на імпорт сільськогосподарської продукції на європейський ринок, які виставили Україні Франція та Польща, ризикують продовжити розв'язану Росією війну. Адже їхнє впровадження завдасть удару доходам України, що збільшить шанси на те, що війна затягнеться.

  7059_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

  Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський, передає Financial Times. Там пояснюють, що Варшава та Париж докладають зусиль, щоб посилити попередню угоду з Україною, за якою:

  запроваджуються обмеження на багато видів українського імпорту;
  сама Україна отримує продовження безмитного режиму торгівлі з ЄС.
  "За словами міністра сільського господарства України, франко-польське прагнення розширити обмеження на імпорт українських продуктів харчування в ЄС ризикує зробити війну більш тривалою, ніж могло б бути. Сольський зазначив, що додаткові обмеження вдарять по доходах України і "збільшать шанси на те, що війна затягнеться", – йдеться у матеріалі.

  Чого хочуть Франція та Польща

  Аналітики пояснюють: попередня угода про обмеження вже передбачала скорочення українського імпорту на понад 400 млн євро протягом наступного року – "якщо Київ не зможе знайти альтернативні ринки збуту". Проте ухвалення франко-польської пропозиції "зменшить цю суму ще на 800 млн євро".

  "Це додасть до обмежень українські крупи. А також знизить обмеження на птицю, яйця, цукор, овес, кукурудзу, крупу та мед", – зазначили вони.

  Все в руках Італії

  При цьому наголошується: чи впровадять нові обмеження, залежить від Італії. Оскільки "якщо Рим підтримає Варшаву та Париж, інші країни-члени ЄС будуть змушені погодитись" – щоб не допустити скасування безмитного доступу України до ринку Євросоюзу.

  В самій же Італії мають намір домагатися компромісу. Зробити це там хочуть за рахунок зниження вже існуючих лімітів, "а не додавання до їх списку пшениці, як наполягають Франція та Польща". Таким чином, додаткове зниження українського імпорту становитиме лише 200 млн євро.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми