Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який сьогодні курс долара у "ПриватБанку"

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс долара

  Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" становить 39,37 грн, євро - 42,92 грн.

  5456_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Курс долара до гривні у "ПриватБанку" у четвер, 4 квітня, знизився на 10 копійок і становить 39,50 грн за долар. Курс євро у фінустанові сьогодні не змінився і складає 43,00 грн за євро.

  Продати американську валюту в банку можна за курсом 38,90 грн, євро - за курсом 42,00 грн за одиницю іноземної валюти.

  Курс долара на карткові розрахунки у "ПриватБанку" сьогодні знизився на 16 копійок і складає 39,37 грн. Курс євро при оплаті карткою сьогодні незмінний і становить 42,92 грн.

  Курс валют в Україні - останні новини
  У валютних обмінниках Києва долар сьогодні подешевшав на 7 копійок – до 39,44 грн/долар в середньому (продати долар можна за 39,35 грн). Курс готівкового євро в обмінниках сьогодні не змінився і складає 42,95 грн/євро (курс продажу – 42,75 грн/євро).

  Національний банк України встановив на четвер, 4 квітня, офіційний курс долара до гривні на рівні 39,20 грн/дол., таким чином, гривня зміцнилася на 12 копійок, порівняно з попереднім показником. Офіційний курс НБУ щодо євро на четвер встановлений на рівні 42,26 грн/євро, тобто гривня зросла на 2 копійки, порівняно з учорашнім курсом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми