Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В ОП підрахували щорічні витрати України на війну

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: війна, затрати

  У 2024 році РФ виділить на війну $350-400 млрд. Щоб протистояти агресору Україна має витратити більш-менш паритетну суму.

  8390_614cd0f09c1b5.jpeg (43.95 Kb)

  Кожен етап війни має собівартість, яка постійно збільшується. $61 млрд вже недостатньо, щоб переломити хід бойових дій та змусити Росію програти, сказав радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю 24 Каналу.

  "Це може бути не 350, але 200 мільярдів має бути. Зрозуміло, мовиться не тільки про Сполучені Штати, це і наш бюджет, і бюджети наших європейських партнерів. Але треба це балансувати", - пояснив Подоляк.

  Він зазначив, що економічні проблеми й дефіцит в Росії теж є, але вони не такі масштабні, як очікував світ після введення санкцій. Крім того, Україні потрібна інша зброя, щоб протидіяти тим засобам, які використовує країна-агресор.

  На думку Подоляка, коли США допомагають Україні, вони в першу чергу допомагають собі.

  "Погляньте на те, що відбувається з репутацією Сполучених Штатів, з концепцією глобального лідерства та міжнародного права, яка має вгамовувати подібні "інтереси" Росії", - наголосив Подоляк.

  Він пояснив, що наразі відбувається "перебудова глобальної безпекової системи". І є країни, які дуже зацікавленні у перемозі Росії, що автоматично означатиме знищення системи стримування. Тоді вони зможуть за прикладом РФ робити та саме в інших регіонах по всьому світі. Тобто, якщо США втратять статус "репутаційного лідера", то світ чекає життя без правил.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми