Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Долар встановив черговий історичний рекорд

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс долара

  НБУ оновив офіційний курс долара до чергового історичного рекорду. На 16 квітня той розрахований на рівні 39,47 грн, що одразу на 17 коп. перевищує поточний курс, який також є рекордним. Втім, хвилюватись через дії Нацбанку не варто, адже прогнозний курс, "записаний" урядом у бюджеті-2024, складає 40,7 грн/долар.

  5456_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про встановлення нового рекорду повідомили у самому Нацбанку. Водночас, заступник голови регулятора Сергій Ніколайчук раніше пояснив: за режиму керованої гнучкості зміна курсу в той чи інший бік є нормальним явищем. Ба більше, наголосив він, НБУ попереджав, що подібне може відбуватися.

  "Як і обіцяв НБУ, курс може як послаблюватися, коли ситуація на ринку погіршується, так і змінюватися, коли ситуація поліпшується. Як це, наприклад, було в жовтні та першій половині листопада", – сказав Ніколайчук.

  Рекорди довго не тримаються

  Загалом же останнім часом НБУ регулярно оновлює історичний рекорд офіційного курсу долара. І часто ці рекорди "живуть" не більше за добу.

  Так саме стільки протримався поточний. Також щодня курс змінювався, наприклад, у період із 18 по 21 березня.

  Безготівковий курс долара оновив максимум

  Оновив свій максимум і безготівковий курс долара. Так, торгівля на майданчику Bloomberg 15 квітня завершилася на рівні 39,61 грн/долар.

  "Продажі долара Нацбанком на міжбанку сьогодні оцінюються в обсязі трохи менше 100 млн доларів", – зазначили аналітики "Мінфіну".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми