Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українцям платитимуть за купівлю вітчизняного продукту

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: уряд, Mastercard

  Мінекономіки та Mastercard підписали Меморандум про співпрацю – у рамках реалізації політики "Зроблено в Україні". За цією програмою, люди отримуватимуть кешбек за купівлю деяких видів вітчизняної продукції та оплату послуг.

  8289_gnach1_jpg_resized.jpg (64.02 Kb)

  Про підписання меморандуму повідомили у самому міністерстві. Там зазначили: співпраця передбачає підтримку малого та середнього бізнесу – "у тому числі щодо вдосконалення цифрових процесів ведення бізнесу". А крім того:

  "експертне та технологічне партнерство щодо реалізації програми національного кешбеку на українські товари";
  підтримку комунікаційних кампаній Мінекономіки для малих та середніх підприємств з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності.
  "Державна політика "Зроблено в Україні" спрямована на підтримку підприємців, на надання їм можливості розвиватись через різні урядові програми. А також через стимулювання попиту на вітчизняну продукцію й послуги всередині країни та за її межами", – йдеться у повідомленні.

  На що українцям дозволять витрачати гроші

  Раніше заступниця міністра економіки Надія Бігун повідомила, що анонсована президентом України Володимиром Зеленським програма "Купляй українське" працюватиме за принципом "ковидної тисячі" – коли українці отримували виплату за вакцинацію. Витратити ж гроші можна буде на чітко визначене коло позицій – ті ж товари українських виробників.

  "Кешбек нараховуватимуть, коли ти купуєш в роздрібних точках продажу товари "Зроблено в Україні". Кешбек акумулюватиметься на спеціальну картку, ці кошти можна буде витратити на такі ж товари від українських виробників. Так кожен із нас відчуватиме свій конкретний вплив на економіку", – йдеться у повідомленні.

  Сам же Зеленський, анонсуючи раніше програму, пояснив, що метою є підтримка українського бізнесу та економіки загалом. "Щоб українські гроші залишилися в Україні та працювали в Україні", – зазначив президент.

  При цьому передбачається, що платформа "Зроблено в Україні" включатиме й інші ініціативи. Зокрема:

  державні гранти, кредити;
  стимулювання виробництва та попиту;
  допомога бізнесу на зовнішніх ринках.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми