Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В уряді прокоментували ідею збільшення виплат на дитину

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: виплати на дитину

  Ідею про збільшення допомоги при народженні дитини з поточних 41,28 тис. грн. до понад 384 тисячі розкритикували в Міністерстві соціальної політики. Там заявили: досвід інших країн показує, що підвищення виплат зазвичай не допомагає різко збільшити народжуваність. Для досягнення цієї мети слід використовувати інші інструменти, наприклад, забезпечення сімей житлом.

  2521_vyplaty-na-dytynu.jpg (69.55 Kb)

  Про це розповілр заступниця міністра соцполітики Дарина Марчак на форумі "Демографічне майбутнє України: Стратегія стійкості та відновлення". "Вирішення проблеми демографії зазвичай має класичне рішення - підвищення народжуваності. Однак, проаналізувавши ситуацію, ми отримали здивований висновок. Рішення про підвищення виплат на народження дітей не працюють майже в жодній країні ", – заявила Марчак.

  Вона також додала, що навіть якщо зростання допомоги статистично збільшує народжуваність, це відбувається за рахунок громадян із найнижчим рівнем статку. Багато хто з них у результаті відмовляється від дітей.

  "У вирішенні проблеми демографії справді працюють інші рішення", – сказала Марчак. За її словами, головними критеріями є:

  наявність індивідуального житла;
  економічна самодостатність сім'ї;
  наявність джерела фінансування.
  "Сім'я, яка бажає завести дитину, швидше не робитиме це, якщо не буде впевнена, що зможе дати якісну освіту... Далі – питання наявності базових соціальних послуг. Також те, що не прийнято говорити в Україні – чи тобі комфортно, коли ти виходиш на вулицю: чи можеш ти проїхати з дитячим візком по дорозі чи зручному тротуару; чи є майданчики для дітей, чи є парки, бігові та велосипедні доріжки, спортивні майданчики", – розповіла посадовиця.

  Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголошував, що у бюджеті України поки що немає коштів на підвищення виплат на дітей до 380 тис. грн. "Кожна гривня, зароблена українським бюджетом, йде на підтримку Сил безпеки та оборони", – пояснював глава уряду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми