Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Швеції полегшать життя біженцям з України: деталі

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Швеція, допомога, біженці

  Українські біженці у Швеції зможуть отримувати більше соціальної допомоги. Це стане можливим, якщо їм дозволять швидше зареєструватися та оформлювати номери соціального страхування.

  3286_154094-1_large.jpg (50.55 Kb)

  Як повідомляє Sveriges Radio, відповідну пропозицію розробили в уряді королівства. Якщо необхідні поправки будуть ухвалені, до реєстру населення біженців зможуть вносити через рік безперервного проживання у Швеції, а не через три роки, як зараз.

  Як повідомила місцевий міністр міграції Марія Малмер Стенергард, таке нововведення надасть українцям право на медичну та стоматологічну допомогу, а також на виплати догляду за хворою дитиною. Окрім цього, наявність номера соціального страхування дозволить оформити банківський ідентифікатор, що, у свою чергу, полегшить контакти з державними установами, зокрема дитячими школами.

  Важливо й те, що для зареєстрованих у національному реєстрі полегшено процес виходу на ринок праці, оскільки вони можуть брати участь у програмі агенції з працевлаштування, яка підтримує вивчення шведської мови та сприяє пошуку роботи. Також учасники програми отримують підвищені виплати від Шведської міграційної агенції – 308 шведських крон на день замість 71 крон (тобто більш ніж у 4 рази).

  Водночас, реєстрація та оформляти номери соціального страхування не дадуть право на допомогу на дитину або житлову допомогу. В уряді планують, що зміни набудуть чинності з 1 листопада.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми