Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Фермери з двох регіонів України потрапили на гачок шахраїв

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: шахраї, фермери

    Поліцейські викрили шахраїв, які під виглядом посадовців одного з міністерств ошукали українських фермерів з Житомирської та Кіровоградської областей на 2,5 млн грн. Шахраї обіцяли фермерам безповоротну грошову допомогу в обмін на "конкурсну комісію", а отримані кошти переводили на підконтрольні рахунки та обготівковували.

    7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Про це повідомила Національна поліція України. Шахраї переконували фермерів, що вони приймають рішення щодо інвестування в аграрний бізнес.

    За їхньою легендою, фермери могли отримати грант на суму 13 мільйонів гривень. Для цього потрібно було зібрати пакет документів та надіслати комісію в розмірі 300-400 тисяч гривень, які, за словами аферистів, йшли на благодійність або потреби армії.

    Отримані кошти шахраї переводили на підконтрольні рахунки та обготівковували. Щоб уникнути швидкого звернення потерпілих до поліції, вони вигадували різні причини затримки виплат і обіцяли виконати свої зобов’язання. Зрештою, вони перестали відповідати на дзвінки.

    Оперативники Департаменту карного розшуку встановили особи злочинців – двох мешканців Київщини. "На жаль, українські фермери погоджувались на такі сумнівні пропозиції, намагаючись покращити свій бізнес. До того ж виглядало все офіційно – зловмисники використовували підроблені печатки міністерства та документи. Кримінальна поліція затримала підозрюваних – на двох шахраїв стало менше", – зазначив заступник голови Нацполіції Андрій Нєбитов.

    Слідчі Нацполіції повідомили затриманим про підозру у шахрайстві у великих розмірах (ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України), що карається позбавленням волі строком до восьми років. Наразі підозрювані перебувають під вартою.

    "Найкращий захист від обману для кожного з нас – це обізнаність та уважність. Зловмисники часто використовують хитрощі та підробки, щоб заволодіти нашими коштами. Тому завжди перевіряйте інформацію та не довіряйте сумнівним пропозиціям", – підкреслив Нєбитов.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми