Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За скільки сьогодні торгується долар

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: курс долара

  Власники обмінників вирішать перестрахуватися, зазначив експерт.

  0436_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Курс долара в Україні в більшості обмінників фінкомпаній у суботу, 25 травня, перебуватиме в межах досить широкого коридору: приймання від 39,80 до 40,20 грн/дол. і продаж від 40,25 до 40,65 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.

  А за курсом євро власники обмінників працюватимуть у межах цінників: приймання від 42,80 до 43,60 грн/євро і продаж від 43,65 до 44,15 грн/євро, вважає економіст.

  "На тлі значного посилення тиску на гривню на міжбанку і на готівковому ринку, і за невизначеності подальшої поведінки регулятора в частині активнішого "притиснення" девальваційних сигналів на торгах, власники обмінників цими вихідними вирішать усе ж таки перестрахуватися", - упевнений експерт.

  За його прогнозом, вони розширять спред між купівлею і продажем долара в більшості пунктів обміну до меж від 20 до 35 копійок, а щодо євро - в межах від 20 до 35-40 копійок.

  "Найбільш агресивні з мереж обмінників виставлять спреди і по долару, і по євро в межах до 1 гривні. Певна гра "на підвищення", яка спостерігалася практично весь цей тиждень, збережеться", - додав Козирєв.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми