Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За які українські 5 копійок нумізмати готові добре заплатити

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нумізмати, старі монети

  Певні особливості роблять деякі українські монети колекційними, тож нумізмати готові платити за них тисячі гривень. Наприклад, на аукціоні продали 5 копійок 1992 року за 8 024 грн.

  9002_c6bc9dd-0.jpg (140.51 Kb)

  Пройшли торги на майданчику Violity. У їхньому процесі було зроблено одразу 44 ставки – при цьому перша складала лише 1 грн. Тобто, в ході аукціону монета здорожчала в понад 8 000 разів.

  Чому за монету розв'язалася бійка

  За опублікованою інформацією, різновид монети – 1.1ААк. Що, власне, і викликало такий величезний інтерес до неї, адже цей різновид – рідкісний.

  "Через помилку на монетному дворі невелика кількість монет отримала крупну насічку на гурті. Саме такі 5 копійок дорого купують нумізмати", – пояснюють експерти ресурсу "Монети-ягідки".

  Що відомо про монету

  Сама монета, ймовірно, перебувала в обігу. Про це свідчать помітні на фото:

  сліди від ударів;
  подряпини.
  При цьому її реставрація не проводилася. Про що розповів сам автор оголошення. "Реставрація: не проводиться", – йдеться в описі лоту.

  При цьому її реставрацію не проводили. Про що розповів сам автор оголошення. "Реставрація: не проводиться", – йдеться в описі лоту.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми