Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українцям хочуть спростити процедуру оформлення пенсій

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: соцвиплати

  В Україні планують спростити процедуру оформлення соціальної допомоги та пенсій, щоб це можна було зробити у будь-якому банківському відділенні або через онлайн-банкінг. Це нововведення значно підвищить зручність та ефективність надання соціальних послуг для громадян.

  7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Про майбутні зміни розповіли у Міністерстві соціальної політики. Відповідні меморандуми були підписані 23 травня 2024 року, і вони передбачають створення централізованого механізму виплат окремих видів соціальної допомоги.

  Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович наголосила, що нові партнери допоможуть прискорити реалізацію соціальних реформ, зробивши соціальну допомогу більш доступною, прозорою, інклюзивною та швидкою. Сторони домовилися співпрацювати в таких напрямах:

  розвиток інклюзії у сфері надання адміністративних послуг;
  розроблення механізму залучення банківських установ до процесу оформлення та виплати різних видів державної соціальної допомоги, пенсій, субсидій та компенсацій.
  Одним із ключових аспектів співпраці є розширення функціоналу "Кабінету Банку". Сьогодні це програмне забезпечення дозволяє отримувати дані про виплати від органів соціального захисту населення та передавати їх до банківських установ для опрацювання.

  У перспективі це дозволить співробітникам банків реєструвати звернення громадян для отримання соціальної допомоги, що зробить процес значно зручнішим. Українці зможуть отримувати різні види соціальної допомоги у найближчому відділенні банку або навіть в онлайн-банкінгу, не виходячи з дому.

  Представники банківських асоціацій висловили свою підтримку цій ініціативі. "Зараз є дуже багато прикладів обʼєднання бізнесу і держави і напевно немає бізнесу в країні, який би не був залучений до хоча б якоїсь частини соціальних проєктів. У цій співпраці народжуються найкращі рішення, в ній народжується порозуміння і з неї може вийти ще один класний приклад синергії між державою і приватним бізнесом", – зазначив голова ради Незалежної асоціації банків України Володимир Мудрий.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми