Фінанси. Гроші. Валюта, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Шахраї освоїли нову схему обману українців

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: шахраї

    Кіберзлочинці продовжують ошукувати українців, видурюючи в них кошти під виглядом заробітку в інтернеті. Однією з жертв шахраїв стала мешканка Прикарпаття, яка втратила таким чином 215 тис. гривень.

    8084_1464708.jpg (68.72 Kb)

    Як повідомили у ГУНП в Івано-Франківській області, мешканка Косівщини натрапила на оголошення з пропозицією про онлайн-заробіток в одному із мобільних додатків. За умовами "роботи" вона мала залишати відгуки та переглядати відео в мережі.

    "За так звану роботу, аферисти обіцяли повертати непогані відсотки. Надалі, шахраї створивши довірливі відносини, перерахували на рахунок жінки зароблені нею кошти за виконану роботу. В подальшому шахраї запропонували збільшити заробіток, вклавши власні кошти. Жінка погодилась та перерахувала кількома платежами 215 000 гривень", – повідомили поліцейські.

    Коли ж потерпіла не отримала бажаного прибутку і не змогла повернути свої кошти, то звернулася до Нацполіції. Правоохоронці назвали пропозиції онлайн-заробітку від невідомих найпоширенішою схемою шахрайства, від якої потерпають українці. Не перевіривши інформацію, потерпілі переказують пройдисвітам свої заощадження.

    Раніше українці вже ставали жертвами шахраїв-"роботодавців". Такі випадки не поодинокі. Торік мешканка Тернополя, якій запропонували зарплату за перегляд відео в інтернеті та написання коментарів у соцмережах, втратила 100 тис. грн.

    Як захиститися від шахраїв

    Поліцейські попередили українців про декілька засобів, що допоможуть їм не потрапити на вудку онлайн-злочинців. Громадян закликають не довіряти таким оголошенням та не довіряти сумнівним пропозиціям:

    надавати перевагу вакансіям з офіційним працевлаштуванням;
    не довіряти пропозиціям незнайомців отримати гроші задарма – скоріше за все це шахраї;
    не переказувати кошти на невідомі рахунки;
    не повідомляти конфіденційну інформацію стороннім (дані картки, логін і паролі до онлайн банкінгу тощо);
    не вводити конфіденційні дані на підозрілих сайтах;
    не переходити за сумнівними гіперпосиланнями, адже за ними може ховатися фішинговий ресурс.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі
Весна — це не лише довгоочікувана пора тепла та сонця. В цей час також починається сезон пікніків. Звісно, кожна людина має власні уподобання в смакол...
Что такое рассрочка: основное отличие от кредита  Что такое рассрочка: основное отличие от кредита
Потребности часто опережают возможности, заставляя искать дополнительные источники дохода или способы экономии. Низкий платежеспособный спрос — пробле...
Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми