Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Влада та політики Автор: Ната Друкувати

Азаров розповів про свої плани на українську економіку у 2013 році

 • .  → Ключові теги: Влада, політики, гроші, валюта, фінанси, банки, кредити, депозитні ставки, Кабмін, Уряд, Микола Азаров, економіка

  Прем’єр-міністр Микола Азаров назвав першочергові завдання на 2013 рік з активізації економічного розвитку для забезпечення як мінімум до 3,5% зростання ВВП.

  azarov11.jpg"Перш за все треба залучити інвестиційні ресурси, покращити інвестиційний клімат, активніше проводити дерегуляцію", - наголосив Микола Азаров.

  За його словами, уже сьогодні Уряд почне розглядати практичні механізми активізації інвестиційної діяльності. "Ми налаштовані створити такі умови, щоб у нас було власне потужне сільськогосподарське машинобудування, щоб в Україні будувалися власні тепловози, вагони і швидкісні потяги, щоб українські ІТ-новації впроваджувалися насамперед на вітчизняному ринку. Українській промисловості потрібен потужний інвестиційний поштовх", - підкреслив Глава Уряду.

  При цьому він окреслив завдання, які стоять у цьому напрямку.

  Зокрема, за словами Миколи Азарова, необхідно енергійно управляти програмою імпортозаміщення, скорочення негативного сальдо зовнішньоторгового балансу, за що особисту відповідальність несуть Перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов і Міністр економічного розвитку та торгівлі Ігор Прасолов.

  Крім того, Прем’єр-міністр наголосив на необхідності відновлення роботи нафтопереробної, хімічної галузей та електрометалургії. "А для цього добитися реалізації уже прийнятих рішень, спрямованих на зменшення виробничих витрат вітчизняних виробників у цих галузях. За це особисто відповідають Віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко і Міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький", - сказав Микола Азаров.

  Також, за його словами, поточного року має запрацювати програма індустріального будівництва житла, водночас повинно продовжуватись капітальне будівництво соціальної інфраструктури відповідно до графіків, виконання яких під контролем самого Миколи Азарова. Особисту відповідальність за реалізацію програми покладено на Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула і Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Темника.

  Микола Азаров відзначив, що Україна має всі можливості використати позитивний фундамент, закладений проведенням Євро-2012, для розвитку туристичної галузі і активної експлуатації сучасної спортивної інфраструктури: "Зайнятися цим має Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко".

  Крім того, наголосив Микола Азаров, у 2013 році багато треба зробити для прискореного розвитку транспортної галузі, підвищення якості та ефективності пасажирських і вантажних перевезень. "Ми будемо будувати автостради і швидкісні залізниці, оновлювати парк технікою вітчизняного виробництва. Це завдання покладене на Міністра транспорту та інфраструктури Володимира Козака", - сказав Прем’єр-міністр.

  За словами Миколи Азарова, серйозний поступ потрібен в індустріалізації сільськогосподарського виробництва. "Позитивні зрушення в тваринництві треба не просто закріпити, а вивести на новий рівень. Вирощування зернових практично всюди, де є умови, треба здійснювати за передовими індустріальними технологіями. І вже зараз розпочати підготовку до непростої – це вже сьогодні зрозуміло – весняно-польової кампанії", - наголосив Глава Уряду, додавши, що відповідає за цей напрям Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми