Фінанси. Гроші. Валюта Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

"Ельдорадо" оштрафували на 100 млн гривень

 • Джерело: unn.com.ua.  → Ключові теги: штрафи, Ельдорадо, мережа

  Державна інспекція з питань захисту прав споживачів виписала штраф торговельній мережі "Ельдорадо", а також торговій мережі ТОВ "Комфі трейд" за те, що продавали неякісну продукцію.Сума штрафу для Ельдорадо склала понад 100 млн грн і для "Комфі" на 85 тис. грн відповідно.


  el.jpg

  Голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов, за підсумками перевірки мережі "Ельдорадо" було видано припис вилучити з реалізації холодильники торгової марки Samsung, що не відповідають вимогам технічних регламентів безпеки низьковольтного електричного обладнання, а також іншим вимогам.

  "Торгова мережа не лише проігнорувала припис, але й не попередила покупців про причини вилучення продукції, що мала зробити в обов'язковому порядку відповідного чинного законодавства", - сказав він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Славка Вакарчука оштрафували в Росії

  За словами Орєхова, у рамках інспекції торгової мережі "Ельдорадо" було зафіксовано понад 200 найменувань продукції, що не відповідає встановленим вимогам.

  "У результаті було ухвалено рішення про заборону її реалізації на території України. Підприємство не виконало припис Держспоживінспекції, а перевірку виконання рішення взагалі провести не вдалося. Тому в листопаді поточного року щодо мережі було ухвалено постанови про накладення штрафних санкцій на суму понад 100 млн грн", - повідомив голова Держспоживінспекції.

  Крім того, за його словами, за підсумками планових перевірок торговельної мережі ТОВ "Комфі трейд" було виявлено неякісну продукцію.

  "Серед торгових марок, що потрапили в "чорний" список Держспоживінспекції: електрочайники фірми Kenwood і Philips, тепловентилятори Delongi, холодильники – морозильники "Індезіт".Ці марки були обрані для перевірки, виходячи зі статистичних даних причин виникнення пожеж Українського наукового дослідного інституту цивільного захисту", - повідомив він.

  За слова Орєхова, за невиконання припису Держспоживінспекції на цю торговельну мережу накладено штраф у розмірі 85 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми