Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство Автор: admin Друкувати

Міністерство доходів і зборів взялось за систему Webmoney

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Webmoney, уряд, податкова

  Український уряд підозрює WebMoney в участі в нелегальних фінансових операціях.


  2115_1.jpgМiнiстерство доходiв i зборiв України домоглося блокування на пов'язаних iз компанiєю електронних платежiв Webmoney рахунках 60 млн грн, повiдомили агентству "Iнтерфакс-Україна" у центральному офiсi з роботи з великими платниками податкiв мiнiстерства в середу.

  "Спiвробiтники Головного оперативного управлiння спiльно з колегами Головного слiдчого управлiння фiнансових розслiдувань Мiнiстерства доходiв i зборiв виявили значнi порушення в роботi ТОВ "Web Money Transfer" на територiї України", - йдеться в повiдомленнi центрального офiсу.

  У ньому наголошується, що наразi на банкiвських рахунках пiдприємств, що входили до злочинної схеми, заблоковано понад 60 млн грн. У ході обшуків київському офісі компанії Webmoney вилучено значну кількість комп'ютерної техніки, яка забезпечувала роботу системи і на якій зберігається інформація щодо діяльності цієї системи.

  Нагадаємо, Webmoney являє собою електронну систему розрахунків. Юридично, в системі відбувається передача майнових прав, облік яких здійснюється за допомогою спеціальних розписок - "титульних знаків", номінованих в прив'язці до різних валют і золота. Тому WebMoney не є електронною платіжною системою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми