Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики Автор: admin Друкувати

США заблокували до 500 мільярдів долларів РФ

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: США, Росія, Володимир Путін, Барак Обама

  Своїм Наказом від 20 березня 2014 Барак Обама заблокував фінансові операції Російської Федерації, а також активи "Банку Росії" на території США, а так само ті - які можуть надійти на територію США.


  85_1.jpg

  А також звернеться до колег по країнах великої сімки і до азіатських лідерів, з проханням також вчинити з активами Російської Федерації і найближчого оточення Путіна. До слова зберуться вони на наступному тижні не де небудь, а в Гаазі. Дехто вже встиг назвати це зібрання міжнародним фінансовим трибуналом, тому що в банках США та Європи знаходиться мінімум 500 мільярдів доларів належать тільки Російської Федерації і Банку "Росії", не кажучи вже про ресурси фізичних осіб - поплічників Путіна.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін хоче ввести санкції проти США

  Нижче наведені відповідні пункти "Виконавчого Наказу" Обами і офіційну статистику Центробанку Росії, з із зазначенням, що всі ці гроші лежать на рахунках у банках США, Європи, Цінних паперах США, а також рахунках Банку Росії.

  Цитата з сайту Центробанку Російської Федерації:
  4124_1.jpg

  Додамо, що до міжнародних (золотовалютних) резервів країни належать зовнішні активи. Резервні активи повинні бути активами в іноземній валюті та реально існуючими. До міжнародних резервів відносяться тільки високоякісні активи.

  Міжнародні (золотовалютні) резерви Російської Федерації представляють собою високоліквідні іноземні активи, наявні у розпорядженні Банку Росії та Уряду Російської Федерації.

  Міжнародні резерви складаються з коштів в іноземній валюті, спеціальних прав запозичення (СДР), резервної позиції в МВФ та монетарного золота.

  У категорію коштів в іноземній валюті входять готівкова іноземна валюта; залишки коштів на кореспондентських рахунках, включаючи знеособлені металеві рахунки у золоті; депозити з первісним строком погашення до 1 року включно (у тому числі депозити в золоті) в іноземних центральних банках, в Банку міжнародних розрахунків (БМР) і кредитних організаціях-нерезидентах; боргові цінні папери, випущені нерезидентами; кредити, надані в рамках угод зворотного РЕПО, та інші фінансові вимоги до нерезидентів з початковим терміном погашення до 1 року включно. Цінні папери, передані контрагентам в рамках операцій позик цінних паперів, враховуються у складі міжнародних резервів.

  Частина Резервного фонду і Фонду національного добробуту Російської Федерації, номінована в іноземній валюті і розміщена Урядом Російської Федерації на рахунках в Банку Росії, яка інвестується Банком Росії в іноземні фінансові активи, є складовою міжнародних резервів Російської Федерації.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми