Фото, Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Топ-10 таємниць, яких наука не може пояснити (ФОТО)

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: наука

  Мабуть, всі знають про Бермудський трикутник і Атлантиду, які є найбільш відомими таємницями в історії людства. Але насправді нерозгаданих таємниць, які викликають у сучасних вчених подив, набагато більше. В огляді представлені десять таємниць, яким поки так і не знайшли наукового пояснення.


  1. Загублена земля Пайтіті

  92_i.jpg (58.67 Kb)

  Пайтити - легендарний загублене місто інків, який повинен бути повний золота і інших скарбів. Він нібито знаходиться на схід від Анд і захований десь у віддалених тропічних лісах. Згідно з різними легендами, Пайтити розташовується на південно-сході Перу, на півночі Болівії або на південному заході Бразилії.

  2. Таємниця Парфенона

  5276_i_1.jpg (59.96 Kb)

  Парфенон є однією з найбільш знакових і цінних споруд західної цивілізації, але досі є багато таємниць, що оточують його. Наприклад, як стародавні афіняни перевозили мармур з Пентеликона і побудували цей шедевр своїми примітивними інструментами, які існували в той час? Як вони досягли таких бездоганних пропорцій і балансу? Як вони працювали з точністю до часток міліметра (коли навіть сучасні комп'ютери не можуть дозволити цього), без допомоги сучасних технологій?

  3. Плато Пальпа

  5585_i_2.jpg (.98 Kb)

  Багато людей знає про дивних гігантські малюнки на плато Наска. На плато в Перу під назвою Пальпа, як і на плато Наска, можна знайти велику кількість геометричних і антропоморфних геогліфи, більшість з яких зображені на плоских вершинах ніби штучно зрізаних пагорбів. Ці "смуги" на поверхнях пагорбів виглядають так, ніби їх зробив якийсь велетень з балончика з фарбою прямо зверху.

  4. "Танцююча Чума" 1518 року

  9214_i_3.jpg (137.32 Kb)

  У липні 1518 багато людей, більшість із яких не знали один одного, у французькому місті Страсбург (тоді частина Священної Римської імперії), були вражені раптовим і неконтрольованим бажанням танцювати. Істерія почалася, коли жінка, відома, як фрау Трофі, вийшла на вулицю і почала мовчки несамовито танцювати. Протягом тижня до неї приєдналися кілька десятків людей, які вдень і вночі танцювали на вулицях. Через місяць танцювальна епідемія охопила цілих чотириста жертв. Деякі люди вмирали від серцевого нападу, перевтоми або виснаження.

  5. Сліди диявола

  8503_i_4.jpg (118.29 Kb)

  З рано вранці 9 лютого 1855 року люди в містах по всій південній частині Девону, Англія, прокинувшись, побачили ланцюжок копытообразных слідів в глибокому снігу, які були ніби-проплавлены гарячою праскою. Такі знаки були знайдені на відстані від 65 до 240 км від лиману Ексі. Сліди були названі "слідами диявола", тому що вони виглядали як ніби зробленими роздвоєним копитом.

  6. Вбивство в Хінтеркайфек

  7586_i_5.jpg (39.26 Kb)

  Хинтеркайфек - невеличка садиба, яка була розташована між баварськими містами Інгольштадт і Шробенхаузен в Німеччині. Про цю ферму стало широко відомо в 1922 році, коли її шість жителів були вбиті мотикою. Вбивство залишається нерозкритим донині.

  7. Справжня особистість Джека Різника

  5019_i_6.jpg (106.62 Kb)

  Незважаючи на те, що Джек Різник є самим відомим серійним вбивцею всіх часів, його особистість залишається невідомою до цього часу. Висувалося багато теорій протягом багатьох років, деякі з яких є по-справжньому божевільними.

  8. "Літаючі тарілки" Кеннета Арнольда

  64_i_7.jpg (137.4 Kb)

  24 червня 1947 року приватний пілот Кеннет Арнольд стверджував, що він побачив ланцюжок з дев'яти блискучих невпізнаних літаючих об'єктів, що пролітають повз гори Рейнір. Це вважається першим офіційно зареєстрованим наглядом НЛО. Опис Арнольда також призвело до появи в пресі термінів "літаюча тарілка" і "літаючий диск", які широко використовуються для опису НЛО досі.

  9. Сигнал "Вау"

  6676_i_8.jpg (.2 Kb)

  15 серпня 1977 року Джеррі Ейман зафіксував незвичайний вузькосмуговий сигнал з космосу (під час роботи на радіотелескопі "Велике вухо" в штаті Огайо в рамках проекту SETI з пошуку позаземного життя). Це сигнал увійшов в історію, як сигнал "Вау", оскільки Ейман написав на полях роздруківки сигналів "WOW". Що це було — невідомо й донині.

  10. Доля рейсу 370 Malaysia Airlines

  64_i_9.jpg (27.74 Kb)

  Одна з найбільших загадок останнього десятиліття — куди подівся літак MH370, який зник з 239 людьми на борту 8 березня 2014 року, по дорозі в Пекін з Куала-Лумпура. Незважаючи на тривалі пошуки з боку Росії, Китаю, Франції та Сполучених Штатів, вчені досі поняття не мають, що сталося в той день.5585_i_2.jpg (.98 Kb)  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми