Фото, IT технології та телекомунікації Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Google почне випускати електронні годинники на платформі Android (Фото)

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: google, годинник

  Google Inc. завершує розробку "розумних годиннників" (Smartwatch). Дизайнер вже веде переговори з азійськими компаніями про запуск пристрою в масове виробництво.


  votch4.jpg

  Пристрій буде інтегрований персоналізований сервіс Google Now.

  У процесі використання мобільних пристроїв Google Now збирає різні статистичні дані про користувача , вивчаючи його звички , аналізуючи історію пошукових запитів і кеш, враховуючи дані календаря, листи в Gmail, відомості про переміщення за даними GPS і бездротових мереж, щоб потім відповідати на питання користувача і створювати для нього різні рекомендації на основі зібраних даних.

  Нагадуємо, що покупці "розумних годинників" від Sumsung масово повертають їх в магазини.

  votch3.jpg


  Як очікується, Smartwatch зможе з'єднуватися з іншими пристроями, зокрема, зі смартфонами. За словами розробників, Google намагається домогтися скорочення використання енергії пристроєм, тому воно не вимагатиме частої підзарядки. Пристрій буде готовий для запуску в масове виробництво протягом декількох місяців.

  votch2.jpg

  Випускаючи власні "розумні годинник", Google розраховує вирішити дві основні проблеми, що викликають критичні зауваження експертів щодо smartwatch, вже випущених на ринок іншими виробниками, - це невеликий час роботи батареї.

  votch_1.jpg

  Дивіться також: Google: Погляд зсередини  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми