Фото, IT технології та телекомунікації Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Google почне випускати електронні годинники на платформі Android (Фото)

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: google, годинник

  Google Inc. завершує розробку "розумних годиннників" (Smartwatch). Дизайнер вже веде переговори з азійськими компаніями про запуск пристрою в масове виробництво.

  votch4.jpg

  Пристрій буде інтегрований персоналізований сервіс Google Now.

  У процесі використання мобільних пристроїв Google Now збирає різні статистичні дані про користувача , вивчаючи його звички , аналізуючи історію пошукових запитів і кеш, враховуючи дані календаря, листи в Gmail, відомості про переміщення за даними GPS і бездротових мереж, щоб потім відповідати на питання користувача і створювати для нього різні рекомендації на основі зібраних даних.

  Нагадуємо, що покупці "розумних годинників" від Sumsung масово повертають їх в магазини.

  votch3.jpg


  Як очікується, Smartwatch зможе з'єднуватися з іншими пристроями, зокрема, зі смартфонами. За словами розробників, Google намагається домогтися скорочення використання енергії пристроєм, тому воно не вимагатиме частої підзарядки. Пристрій буде готовий для запуску в масове виробництво протягом декількох місяців.

  votch2.jpg

  Випускаючи власні "розумні годинник", Google розраховує вирішити дві основні проблеми, що викликають критичні зауваження експертів щодо smartwatch, вже випущених на ринок іншими виробниками, - це невеликий час роботи батареї.

  votch_1.jpg

  Дивіться також: Google: Погляд зсередини  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми