Фото Автор: admin Друкувати

Перший український вертоліт МІ-8МСБ (ФОТО)

 • .

  Завершилися заключні сертифікаційні випробування вертольоту Мі-8МСБ. Гвинтокрила машина успішно пройшла сертифікацію для серійного виробництва. Про це сказав директор Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України генерал-майор Юрій Тішков, повідомили у прес-службі відомства.

  "Це винятково знаменна подія: хоча й з елементами радянського виробництва в Україні фактично створено перший український вертоліт", - підкреслив заслужений льотчик випробувач СРСР.

  Випробування проходили в умовах високогір’я і високих температур у найспекотнішій точці СНД поблизу містечка Шаартуз у Таджикістані. Випробувальна бригада Центру у складі двох льотних екіпажів та наземного персоналу протягом трьох тижнів досліджувала граничні характеристики машини. Вертоліт перевантажували: він на одному двигуні працював протягом 30 хвилин на злітному режимі і набирав висоту 5000 метрів, робочу температуру двигуна доводили до 148 градусів при максимально можливих 150, гірські вертолітні майданчики облаштовували на висотах 2500, 3300 і 4200 метрів.

  "Українські випробувачі працювали на майданчику Москвина в районі всесвітньо відомих семитисячників Паміру. Таким чином, ми продовжили випробування в умовах високогір’я, які розпочали у Криму на горі Роман-Кош висотою 1545 метрів на початку цього року", – повідомив заслужений льотчик-випробувач СРСР Юрій Тішков.

  За його словами, програма випробувань виконана повністю. Завдяки унікальним двигунам Запорізького ВАТ “Мотор Січ” машина вкотре “здивувала” своїми льотно-технічними характеристиками – деякі з них навіть кращі, ніж у більш потужного вертольоту Мі-8МТ. А в порівнянні з базовим вертольотом була досягнута 20-відсоткова економія палива. Крім того під час проведення цьогорічного міжнародного авіасалону “Авіасвіт-XXI” під Києвом на Мі-8МСБ вставлено новий світовий рекорд для цього типу вертольотів з набору висоти – 8200 метрів.

  3058_2.jpg

  "Справа в тому, що встановлені на Мі-8МСБ двигуни при наборі висоти і підйомі температури зберігають свою потужність постійно, а не гублять її, як двигуни інших вертольотів", – підкреслив Ю.Тішков.

  Попереду продовження випробувань в умовах наднизьких температур до -60 градусів (ймовірніше, у Якутії), а поки що Мі-8МСБ готується до показових польотів в Об’єднаних Арабських Еміратах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми