Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Бізнесу стало жити легше - ДФС

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ДФС, Ігор Білоус, бізнес

  Бізнес-структури можуть "дихнути" з полегшенням.

  8514_skachannye_faily.jpg (23.42 Kb)

  Ігор Білоус повідомив, що перевірки бізнес-структур знизилися на 10-15%.

  "У той же час зросла ефективність перевірок. Якщо раніше аудитор з порога озвучував суму до виплати, то з квітня минулого року ми відмовилися від такої практики. Підставою для складання акта може бути тільки результат перевірки", – зазначив чиновник.

  Згідно його слів, аудитори не працюють настільки якісно, як би цього хотілося.

  "Це одна з трьох ключових позицій функціональних реформ ДФС, які проводяться спільно з МВФ. Крім підвищення професіоналізму персоналу, що планується повністю автоматизувати процеси і впровадити електронні сервіси", – додав він.

  Білоус також зазначив, що перед початком модернізації був детально вивчений досвід розвинених європейських країн, зокрема Великобританії. І тільки після цього українські фахівці розробили свою адаптовану до місцевих умов модель податкової системи.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Абромавічус послабив "петлю на шиї" бізнесу

  "Зараз у нас діє трирівнева структура (Київ-регіон-район), а потрібно перейти до дворівневої. Передбачено функціонування офісу великих платників податків з територіальними відділеннями та обласні інспекції з обслуговування середнього, малого бізнесу та фізичних осіб. Також буде посилена особиста відповідальність всіх керівників в Києві і на місцях", – пояснив Білоус.

  Нагадаємо, нещодавно Ігора Білоуса відсторонили від своїх обов'язків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми