Компанії ранжовані за виручкою за 2011 рік.
Перше місце зберегла компанія Метінвест.
Журнал зауважує, що третина сукупного доходу найбільших вітчизняних компаній отримана в гірничо-металургійному секторі. На ритейлерів припадає 10% виручки, на аграрний сектор - 7%.
Перше місце зберегла компанія Метінвест, що входить до групи СКМ. У порівнянні з 2010 роком її виручка збільшилася на 52% до 113 млрд гривень. Індустріальний Союз Донбасу (ІСД) піднявся з п'ятого місця на друге.
Аналітики журналу відзначають, що якби 200 найбільших компаній України виступили, як одна корпорація, в глобальному списку Forbes вони зайняли б 20-е місце з виручки - між Daimler і Samsung. За підсумками 2010 року результат українського бізнесу був скромніший - 38-е місце, відразу після телекомунікаційного гіганта Verizon Communications.
Також центральні статті номера присвячені енергетичному холдингу Ріната Ахметова ДТЕК і телевізійної групі StarLightMedia Віктора Пінчука. Список 200 найбільших українських компаній у найближчі роки поповниться новачками з IT-індустрії та аграрного сектору. Forbes розповідає про двох претендентів - львівську компанію SoftServe і один з найбільш швидко зростаючих агрохолдингів України Дружба-Нова.
Жовтневий номер Forbes вийшов з додатком Forbes Woman, виданням для успішних ділових жінок. Серед героїнь номера - співвласниця Helen Marlen Group Оксана Кавицька, директор із зовнішніх комунікацій DF Group Ганна Безлюдна, політтехнолог Олена Сибірякова.
Додати коментар