Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Рейтинг національних брендів - Інфографіка

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: бренди

  Рейтинг найдорожчих національних брендів світу у 2015 вкотре очолили Сполучені Штати Америки, випередивши Китай із кількамільярдним відривом.

  8842_brand-tm-tz.jpg (58.13 Kb)


  Крім того, бренд країни демонструє позитивну динаміку (2%), на відміну від найближчих конкурентів – Китаю та Німеччини, чий показник впав на 1% та 4% відповідно.

  Таких висновків дійшла британська консалтингова компанія Brand Finance, яка щороку складає рейтинг національних брендів, враховуючи їхню вартість, динаміку розвитку та рівень інвестування.

  7189_tmp711101882860306434.png (783.29 Kb)

  Окрім трійки лідерів, у десятці найдорожчих опинилися національні бренди Великобританії, Японії, Франції, Індії, Канади, Італії та Австралії.

  "Проривом року" у 2015 стали, головним чином, африканські країни – Камерун, Танзанія, Кенія та Замбія. Проте найбільше зростання вартості та розвитку національного бренду продемонстрував Іран, вартість якого зросла на 59% - зі 100 мільярдів до 159 мільярдів доларів.

  Національний бренд України у рейтингу пасе задніх.

  Цього року Україна зайняла 68 позицію у списку, проте стала першою у п'ятірці країн із найгіршою динамікою розвитку національного бренду, оскільки його вартість впала на 45% - з 80 мільярдів доларів до 44 мільярдів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми