Індустрія та великий бізнес Автор: RomanK Друкувати

Гройсман пророкує битву "тіньового" і легального бізнесу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Гройсман

  На сьогоднішній день Україна потребує зрозумілої, прогнозованої і стабільної податкової системи.

  3247_6970f7d8e78605.jpg (25.1 Kb)


  Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив на зустрічі з представниками вітчизняних підприємств.

  “Що стосується нашого бізнесу. Насправді бізнес постійно перебуває в умовах невизначеності, в умовах тиску, в умовах недостатності фінансових ресурсів, і є об’єктом щоденної корупції”, – сказав Гройсман.

  “Це все відбувається тому, що ми дуже зарегульовані. Фактично створені такі умови, в яких легальний бізнес почувається дуже важко, а нелегальному бізнесу в принципі легше”, – заявив він.

  Гройсман зазначив, що легальний бізнес повинен важко працювати, але бути в повному задоволенні від клімату, а нелегальний бізнес має бути зруйнований.

  “Але це можливо зробити тільки системно. Нам потрібно реформувати податкову систему. Податкова система повинна бути абсолютно зрозумілою і прогнозованою. Неможливо міняти правила гри за кілька днів або тижнів до початку нового бюджетного року, тому що бізнес не може ні планувати, ні прогнозувати. Більш того, бізнес не готовий до таких змін “, – заявив прем’єр.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна назавжди "заморозила" борг Януковича

  “Тому сьогодні Україна потребує зрозумілої податкової системи, вона повинна бути абсолютно прогнозованою, стабільною і хоча б три-п’ять років ми не повинні вносити будь-яких змін”, – підсумував він.

  Як повідомлялося, в п’ятницю Кабінет міністрів затвердив план пріоритетних кроків на 2016 рік.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми